Informace o nás

ECOBOS s.r.o. je malá stavební firma specializující se především na stavby pro bydlení. Jsme připraveni pro své zákazníky provést kompletní dodávky staveb, případně včetně inženýringu. Velké zkušenosti pracovníků firmy sahají od složitých železobetonových konstrukcí (nádrže, pohledové betony, dálniční most) až k náročným interiérovým řešením a nízkoenergetickým budovám.

Historie začíná v roce 1994, kdy česká firma PYRUS stavební a.s. společně s holandskou firmou specializovanou na odpady zakládají projekt ECOBOS s.r.o. pro ověření a rozvoj systému sběru separovaného nebezpečného odpadu. Projekt po několik let fungoval především v Praze. Po roce 2000 se s příchodem nových lidí do firmy směřování činnosti zásadně změnilo a dnes je její doménou výhradně stavebnictví.

Za dobu existence stavební činnosti firmy byla vybudována řada stavebních děl, z nichž ty nejvýznamější jsou k nahlédnutí v části Referenční stavby.

Víme, že důležitým faktorem pro posouzení odbornosti firmy je profesní historie jejích technických pracovníků, proto stručně:

 

Ing. Jan Šmolík MBA, AI

vzdělání

- Fakulta stavební ČVUT Praha, obor pozemní stavitelství (1984)

- autorizace v oboru pozemní stavby (1995)

- institut PIBS při Vysoké škole ekonomické v Praze (1998 - 2000)

zkušenosti

- Pozemní stavby Plzeň (1984 - 1990), technologie betonu a betonová prefabrikace

- Bádensko - bavorská stavební s.r.o. (1991 - 1992), stavbyvedoucí na stavbách obytných budov v SRN

- PYRUS stavební a.s. (1993 - 2000), průzkumy a sanace dřevěných konstrukcí, později jako vedoucí střediska Plzeň realizoval například stavby dálničního mostu a dalších objektů na D5, nákupní středisko v Kralovicích, rekonstrukci lázeňského domu v Lázních Kynžvart, rekonstrukce tří historických domů v centru Plzně

- od roku 2000 jednatel ECOBOS s.r.o.

 

Miroslav Novák

vzdělání

- Střední průmyslová škola stavební, Liberec (1984)

zkušenosti

- Báňské stavby Most (od 1986), mistr stavební výroby - montáže prefa konstrukcí, demolice

- Pozemní stavby Most (od 1991 - 1995), stavbyvedoucí - občanská vybavenost v Mostě: Domov důchodců, nákupní centrum, zdravotní středisko, rekonstrukce bytových domů v Mostě 

- STOZ s.r.o., Most, stavbyvedoucí - restaurační provoz, speciální zakládání, rekonstrukce bytů v Mostě

- K-Efekt, stavební divize, stavbyvedoucí - výstavba provozu DP Most

- Sovadina  Litvínov, stavbyvedoucí - rekonstrukce Dětského domova Pyšely, rekonstrukce bytů, výstavba rodinných domů,

- ECOBOS s.r.o. (od 2003) - stavbyvedoucí